...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem “Black&White, czego w kolorze nie widać“!

Termin nadsyłania prac minął 12 marca.

Dlaczego warto?

  • Dla Laureatów Konkursu przewidziane są fantastyczne nagrody!
  • Uroczysty Finał Konkursu odbędzie się w sobotę wieczorem, gdzie zgromadzą się niemal wszyscy uczestnicy IV Ogólnopolskiego Forum Speleo.
  • Świetna okazja do zaprezentowania swoich prac i talentu szerokiej publiczności!

Tegorocznym zadaniem Uczestników Konkursu pod tytułem „Black & White”, jest prezentacja czarno-białych fotografii ukazujących podziemny świat jaskiń. Miejscem wykonywania zdjęć są jaskinie z całego świata.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, będąca jednocześnie uczestnikiem IV Ogólnopolskiego Forum Speleo.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ: Regulamin konkursu fotograficznego IV OFS 2022.

Konkursy fotograficzne z ubiegłych lat:

 

KONKURS KARTOGRAFICZNY:

Zachęcamy do  przygotowania prac na konkurs i wystawę planów jaskiń, które odbędą się w ramach IV Ogólnopolskiego Forum Speleo!

Rzetelne dokumentowanie odkryć jest tym, co odróżnia prawdziwą eksplorację jaskiniową od podziemnej turystyki kwalifikowanej. Przygotowywanie dobrego planu jaskini wymaga jednak sporo wysiłku, którego wynik nieraz – zamiast być należycie podziwianym – trafia jedynie do ciemnej szuflady jaskiniowego katastra. Zachęcamy więc wszystkich jaskiniowych kartografów do przywiezienia na Forum i zaprezentowania swoich osiągnięć w pełnym formacie! Po raz kolejny, autorzy wybijających się prac mogą liczyć na wyróżnienie i nagrodę.

Regulamin konkursu: Regulamin-Kartowanie-2022

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!