...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem “Poniżej zera”!

Zadaniem Uczestników Konkursu, jest pokazanie ciekawych form i zjawisk powstających w wyniku zamarzania wody i zmian natury jaskiń pod wpływem niskich temperatur. Możesz też tę tematykę zinterpretować po swojemu, może nieco przewrotnie?:) Miejscem wykonywania zdjęć są jaskinie z całego świata.

Organizatorem konkursu fotograficznego „Poniżej zera”, zwanego dalej „Konkursem” jest Komisja Taternictwa Jaskiniowego Polskiego Związku Alpinizmu  wraz ze Speleoklubem Świętokrzyskim.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Termin nadsyłania prac : 22 stycznia – 18 marca 2018  przedłużamy do 22 marca!

Zgłoszenie prac: dziękujemy za przesłanie prac!

KONKURSY FOTOGRAFICZNE:

 

KONKURS KARTOGRAFICZNY:

Zachęcamy do  przygotowania prac na konkurs i wystawę planów jaskiń, które odbędą się w ramach II Ogólnopolskiego Forum Speleo!

Celem konkursu jest propagowanie informacji o polskich projektach dokumentacyjnych i eksploracyjnych oraz promowanie wysokich standardów w jaskiniowych opracowaniach kartograficznych.

Na konkurs można zgłosić plan, przekrój lub plakat prezentujący jaskinię przez pryzmat dokumentacji uzupełnionej o dodatkową treści informacyjną (zdjęcia, tekst, mapy itp.). Z przyczyn organizacyjnych, przyjmujemy tylko prace w formie gotowych do wystawienia wydruków.

Zgłoszenia prac będą przyjmowane tylko na miejscu (w rejestracji Forum), do godz. 15:00 w sobotę.

Pełny regulamin konkursu: Regulamin-Karto

Czekamy na Twoje zgłoszenie!