...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem “Istota wody”!

Termin nadsyłania prac: do dnia 16 kwietnia 2024 r. (zgłoszenia zamknięte)

Dlaczego warto?

  • Dla Laureatów Konkursu przewidziane są fantastyczne nagrody!
  • Uroczysty Finał Konkursu odbędzie się w sobotę wieczorem, gdy zgromadzą się niemal wszyscy uczestnicy VI Ogólnopolskiego Forum Speleo.
  • Świetna okazja do zaprezentowania swoich prac i talentu szerokiej publiczności!

“Istota wody
Autorzy zdjęć mogą skupić się się na elementach przyrody ożywionej i nieożywionej przy okazji czyniąc swoimi drugoplanowymi bohaterami postaci ludzkie, intrygujące przedmioty czy podziemną faunę i florę.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, będąca jednocześnie uczestnikiem VI Ogólnopolskiego Forum Speleo.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ: Regulamin konkursu fotograficznego _2024.

Konkursy fotograficzne z ubiegłych lat:

 
KONKURS KARTOGRAFICZNY:

Rzetelne dokumentowanie odkryć jest tym, co odróżnia prawdziwą eksplorację jaskiniową od podziemnej turystyki kwalifikowanej. Przygotowywanie dobrego planu jaskini wymaga jednak sporo wysiłku, którego wynik nieraz – zamiast być należycie podziwianym – trafia jedynie do ciemnej szuflady jaskiniowego katastra. Zachęcamy więc wszystkich jaskiniowych kartografów do przywiezienia na Forum i zaprezentowania swoich osiągnięć w pełnym formacie! Po raz kolejny, autorzy wybijających się prac mogą liczyć na wyróżnienie i nagrodę.

Zgłaszanie prac: należy dostarczyć jeden egzemplarz wydrukowanej pracy do biura rejestracji uczestników VI Ogólnopolskiego Forum Speleo, najpóźniej do godz. 15:00 dn. 20 kwietnia 2024.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ: Regulamin-Karto-2024

Wyniki konkursu kartograficznego z zeszłego roku możesz zobaczyć TUTAJ.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!