...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem “To, czego nie widać“!

Termin nadsyłania prac : do 13 14 marca!

 

Zadaniem Uczestników Konkursu jest prezentacja fotografii makro: formy skrystalizowane, nacieki, kości itp. Ważne: tylko w środowisku jaskiniowym!!!

Organizatorem konkursu fotograficznego „To, czego nie widać” jest Komisja Taternictwa Jaskiniowego Polskiego Związku Alpinizmu  wraz ze Speleoklubem Świętokrzyskim.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, będąca jednocześnie uczestnikiem III Ogólnopolskiego Forum Speleo.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ.

Konkursy fotograficzne z ubiegłych lat:

 

KONKURS KARTOGRAFICZNY:

Zachęcamy do  przygotowania prac na konkurs i wystawę planów jaskiń, które odbędą się w ramach III Ogólnopolskiego Forum Speleo!

Celem konkursu jest propagowanie informacji o polskich projektach dokumentacyjnych i eksploracyjnych oraz promowanie wysokich standardów w jaskiniowych opracowaniach kartograficznych.

Na konkurs można zgłosić plan, przekrój lub plakat prezentujący jaskinię przez pryzmat dokumentacji uzupełnionej o dodatkową treści informacyjną (zdjęcia, tekst, mapy itp.). Z przyczyn organizacyjnych, przyjmujemy tylko prace w formie gotowych do wystawienia wydruków.

Zgłoszenia prac będą przyjmowane tylko na miejscu (w rejestracji Forum), do godz. 12:00 w sobotę 16 marca 2019.

Pełny regulamin konkursu: Regulamin_konkursu_kartograficznego_2019

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!