...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

Ośrodek “Stalownik” znajduje się w miejscowości w Bartkowej, położony jest nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego w miejscowości Bartkowa. Posiada 220 miejsc noclegowych.

 

 

NOCLEGI

Pokoje są w rozmaitych konfiguracjach – łóżka pojedyncze, podwójne i piętrowe (2,3,4-osobowe). W każdym pokoju jest łazienka, pościel, ręczniki, czajnik, sztućce, kubeczki i wifi. Brak możliwości samodzielnego gotowania.

Ceny noclegów:
– nocleg w pokoju: 50 zł / osoba / noc

Uwaga:
 – Dla dzieci do 15 roku życia obowiązują ceny zniżkowe: 40 zł za nocleg w pokoju;
 – Ośrodek przyjmuje zwierzęta za dodatkową opłatą 15zł/zwierzę/dobę.
 – Nie ma możliwości nocowania w ośrodku “awaryjnie”, “na glebie”, “na parkingu” itd.
 – Ośrodek nie ma warunków do przyjmowania kamperów na parkingu. Osoby planujące bytowanie we własnym kamperze prosimy o znalezienie miejsca do parkowania we własnym zakresie, z dala od bezpośredniego sąsiedztwa ośrodka.

Przydziału miejsc noclegowych w poszczególnych pokojach dokonamy dopiero na kilka dni przed imprezą. Prosimy o wskazanie w formularzu rejestracyjnym swoich preferencji dotyczących towarzystwa w pokoju. Z osobami, których życzeń nie będziemy w stanie spełnić, skontaktujemy się indywidualnie i postaramy się w miarę możliwości znaleźć inne rozwiązanie.

 

PARKING

Na terenie ośrodka znajduje się parking na ok. 70 samochodów. Jest on bezpłatny.

 WYŻYWIENIE

Ceny wyżywienia:

– śniadanie 20 zł
– kolacja w piątek 20 zł, w sobotę – kolacja gratis
– obiad dwudaniowy 40 zł

 Uwaga: Dla dzieci do 15 roku życia przewidziane są zniżki. Ceny wyżywienia dla nich wynoszą:
– śniadanie 15 zł
– kolacja w piątek 15 zł, w sobotę – kolacja gratis
– obiad dwudaniowy 35 zł

Korzystanie z wyżywienia przygotowanego przez ośrodek nie jest obowiązkowe, ale możliwości przygotowywania posiłków w ośrodku we własnym zakresie są bardzo ograniczone (brak aneksów kuchennych, kuchni turystycznej, talerzy do użytku gości itd.).