...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

Ośrodek „Gierałtówka” znajduje się w miejscowości Stary Gierałtów, około 7 km od Stronia Śląskiego i 37 km od Kłodzka. Posiada 90 miejsc noclegowych.

NOCLEGI

Pokoje są w rozmaitych konfiguracjach – łóżka pojedyncze, podwójne i piętrowe.  Każdy z nich ma łatwy dostęp do aneksu kuchennego i łazienki, ale w większości przypadków łazienka i kuchnia są współdzielone z jednym lub dwoma innymi pokojami.

Obiekt na co dzień nie prowadzi pola namiotowego, ale specjalnie na potrzeby Forum Speleo część terenu zostanie tymczasowo tak zaadaptowana. Osobom korzystającym z noclegu we własnym namiocie umożliwimy korzystanie z sanitariatów i aneksu kuchennego, w którym również będzie można ładować urządzenia przenośne. Nie mamy możliwości udostępnienia przyłączy elektrycznych do namiotów.

Ceny noclegów:
– nocleg w pokoju: 70 zł / osoba / noc
– nocleg we własnym namiocie: 40 zł / osoba / noc

Uwaga: Dla dzieci do 15 roku życia obowiązują ceny zniżkowe: odpowiednio 60 zł i 30 zł za nocleg w pokoju lub w namiocie.

 

Każdy nocleg na terenie ośrodka jest płatny (również we własnym kamperze, awaryjnie na glebie itd. – obowiązuje stawka jak za własny namiot).

 

Przydziału miejsc noclegowych w poszczególnych pokojach dokonamy dopiero na kilka dni przed imprezą. Prosimy o wskazanie w formularzu rejestracyjnym swoich preferencji dotyczących towarzystwa w pokoju. Z osobami, których życzeń nie będziemy w stanie spełnić, skontaktujemy się indywidualnie i postaramy się w miarę możliwości znaleźć inne rozwiązanie.

Pokoje posiadające całkowicie prywatne łazienki i aneksy kuchenne będą przydzielane w pierwszej kolejności rodzinom z małymi dziećmi oraz gościom specjalnym (VIP).

Ośrodek przyjmuje psy.

 

PARKING

Na terenie ośrodka znajduje się parking na ok. 50 samochodów. Jest on bezpłatny.

 

 WYŻYWIENIE

Ceny wyżywienia:

– śniadanie 25 zł
– kolacja w piątek 25 zł, w sobotę – kolacja gratis
– obiad dwudaniowy 40 zł

 Uwaga: Dla dzieci do 15 roku życia przewidziane są zniżki. Ceny wyżywienia dla nich wynoszą:
– śniadanie 18 zł
– kolacja w piątek 18 zł, w sobotę – kolacja gratis
– obiad dwudaniowy 30 zł

Nie ma obowiązku korzystania z wyżywienia przygotowanego przez ośrodek. Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie w aneksach kuchennych.