...bo grotołaz to nie jaskiniowiec

Ogólnopolskie Forum Speleo

Prawdziwego i zaangażowanego grotołaza wyróżnia ciągła chęć zdobywania i poszerzania wiedzy o jaskiniach. A ta, jak wiemy jest niezwykle szeroka, dotyka bardzo różnych dziedzin nauki i sportu, ponadto ciągle ulega aktualizacji. Bądź więc na bieżąco, czerp wiedzę od najlepszych i najbardziej doświadczonych ludzi. Może podziel się też z nami swoim doświadczeniem?

Ogólnopolskie Forum Speleo jest właśnie taką wyjątkową platformą wymiany wiedzy, a także niezwykłą okazją, aby w jednym miejscu zebrać ludzi połączonych wspólną pasją, którą chcą się podzielić z innymi.

Czego możecie oczekiwać? Masy niezwykle interesujących zajęć, wykładów i dyskusji. Bloki tematyczne prowadzone przez bardzo ciekawych ludzi tj. blok o eksploracji, geologiczny, fotografii jaskiniowej, nurkowaniu, forum elektryczne, kartograficzne, warsztaty dla instruktorów, wycieczki terenowe do jaskiń i nie tylko, otwarte dyskusje o sprawach naszego środowiska, sprzęcie i technikach jaskiniowych. W tym czasie odbędzie się także rozszerzone spotkanie KTJ. A na koniec trochę rozrywki: konkursy, quizy, koncert i dużo, dużo więcej.

RELACJE: